+420 775 760 500
ZÁSILKY EXPEDUJEME TAKÉ NA SLOVENSKO - EXPRES KURIER DO 24H!

Airsoft pistole Heckler&Koch 45 GAS

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023
Možnosti doručení
Kód: 2.6365
4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Airsoft pistole Heckler&Koch 45 GAS
22763 1 airsoft pistole heckler koch 45 gas
Doprava zdarma
Doprava zdarma - SvětZbraní.cz
Doprava zdarma
při objednávce nad 3 000 Kč
Platba kartou - SvětZbraní.cz
Platba kartou online
Mastercard & Visa
Doručení do druhého dne - SvětZbraní.cz
Doručení do druhého dne
při objednávce do 12:00
Soutěž o ceny za 15 000 Kč
Soutěž o ceny za 15 000 Kč
pro všechny registrované uživatele

AirSoft pistole Heckler&Koch 45 GAS

Autentická replika pistole Heckler & Koch 45 v airsoftovém provedení poháněná plynem GAS z vlastního zásobníku s originálním značením HK. Stejně jako ostrá předloha je spodní rám zbraně polymerový a závěr z kovu. Hlaveň, zásobník a další prvky této pistole jsou také z kovu. Realističnost vzhledu navíc umocňuje tzv. systémem BlowBack, který při střelbě pohybuje se závěr zbraně jako u palné verzi vzad a před.

Pohonem pro tuto airsoftovou zbraň je Green Gas dodávaný z vlastního zásobníku. Plnění se provádí přes pin v patce zásobníku. Zásobník pistole HK 45 má dále prostor pro plastové střelivo BB kalibru 6mm. Střelivo se vkládá z čela zásobníku. Jeho kapacita činí 24 ks. Doporučená hmotnost střeliva výrobcem je 0,20-0,25g. Zásobník lze doukoupit i samostatně jako náhradní.

GreenGas - systém zbraně je shodný s CO2 zbraněmi, také zde pohání kuličku plyn, který se uvolní po úderu kohoutu na ventil zásobníku zbraně. Liší se pouze tím, že plyn není dodáván bombičkou, ale samotným zásobníkem zbraně, do kterého GreenGas dostanete stejně jako např. při doplňování plynu do zapalovače. Tento systém je ekonomičtější a jen o něco málo méně výkonný než CO2.

Green Gas modely airsoftových zbraní jsou oblíbené pro svůj vyšší výkon oproti elektrikám a možnosti rychlejší střelby než u manuálních zbraní. Naplněný zásobník plynem GreenGas vystačí pro 40 - 60 výstřelů dle teploty okolí a režimu střelby.

Spoušťový mechanismus pistole pracuje v režimu Double Action. Při stisku spouště dochází k natahování bicího ústrojí a po domáčknoutí spouště pak k výstřelu. Navíc máte možnost před prvním výstřelem bicí mechanismus natáhnout závěrem zbraně nebo kohoutem a odlehčit tak spoušť. Po výstřelu automatický systém BlowBack spoušť přednatáhne pro další výstřel.

Pro zlepšení vlastností střelby z pistole Heckler Koch 45 je vybavena zbraň vybavena stavitelným systémem Shoot-Up, Hop-Up, který zajišťuje lepší rotaci střeliva.

Zajištění proti náhodnému výstřelu, tzv. pojistka se nachází v zadní části pistole. Má podobu páčky, která se přepíná mezi dvěmi pozicemi. V pozici kdy ryska ukazuje na písmeno F je pistole odjištěná a za určitých podmínek připravená ke střelbě. V pozici kdy ryska ukazuje na písmeno S je pistole zajištěná. Se zajištěnou pistolí je možné bezpečně manipulovat. K odjištění zbraně by měl střelec přistoupit až ve chvíli, kdy míří na cíl.

Obsah balení:

  • Heckler&Koch 45 GAS
  • Zásobník HK 45 GAS
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabička

Doplňkové parametry

Kategorie: Airsoft zbraně
Záruka: 2 roky
Energie udávaná výrobcem: do 1 J
Systém pohonu: Green Gas
Režim střelby: semi-auto
BlowBack: ne
Typ spouště: Double Action
Montážní lišta: 22 mm
Barva: černá
Kapacita zásobníku [ks]: 24
Celková délka [mm]: 205
Hmotnost [g]: 878
? Kategorie zbraně: kat. D
Provedení: metal slide
Střelivo BB 6 mm: 0,20 g, 0,25 g

Airsoft pistole Heckler&Koch 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: