ZÁSILKY EXPEDUJEME TAKÉ NA SLOVENSKO - EXPRES KURIER DO 24H!
Akce Novinka Doprava zdarma

Airsoft Pistole Beretta M9A3 FDE AGCO2

2.6357

  • 3 132 Kč bez DPH
  • (15 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 26.10.2021
3 790 Kč
Kategorie: Airsoft
Záruka: 24
 

Beretta M9A3 FDE AGCO2

 

Airsoft Pistole Beretta M9A3 FDE AGCO2 je věrnou kopií známé italské Beretty M9A3 v airsoftovém provedení s pohonem CO2 bombičku 12g na střelivo 6mm BB.

 

Princip funkčnosti spočívá ve vložení CO2 bombička do zbraně, kde dojde k mechanickému uzavření a následného nabodnutí na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Poté proud z plynného oxidu uhličitého vyžene střelu z hlavně.

 

Spoušťový mechanismus pistole pracuje v režimu Double Action/DA - při stisku spouště zároveň dochází k natažení kohoutu, pro výstřel stačí znáčknout spoušť.

 

Airsoft pistole Beretta M9 A3 je vybavená regulovatelným systémem Shoot-UP. Tento systém upravuje přesnost a dostřel pistole.

 

Dalším systém použitý u tohoto modelu se nazávý BlowBack. Jedná se systém, který věrně napodobuje pohyb závěru zbraně při výstřelu a uživateli umožňuje cítit i zpětný ráz. Přidává zvýšení efektu realističnosti zbraně, a také snižuje odpor spouště pro následný výstřel.

 

Konstrukce zbraně: Airsoft Pistole Beretta M9 je z velké části kovová a to včetně ovládacích prvků a závěru pistole. Z důvodu snížení hmotnosti zbraně je rám pistole polymerový.

Bombička CO2 12g se do airsoftové pistole Beretta M9 vkládá přímo do zásobníku, kde se nachází také prostor pro střelivo. Kovový zásobník má kapacitu 22ks plastových kuliček BB 6mm, které lze koupit samostatně jako náhradní díl.

Doporučená hmotnost střeliva výrobcem je 0,20g - 0,30g.

 

V sekci doporučujeme přikoupit k airsoftové pistoli Berreta M9 A3 AGCO2 najdete střelivo, příslušenství pro střelbu a prostředky na údžbu zbraně.

Zbraně kategorie D je možné zakoupit od 18 let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz nebo registrace. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně skladovat, přenášet a nosit skrytě. Se zbraní kategorie D můžete střílet nejen na střelnici, ale také v označeném bezpečném prostoru. Takový jistě dokázete najít třeba na vlastním pozemku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.