+420 775 760 500
Zásilky expedujeme také na SLOVENSKO. We ship to all European countries.

Brokovnice Umarex T4E TX 68 16J + Power Kit ZDARMA

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 2.4746.
10 290 Kč 8 504 Kč bez DPH
Brokovnice Umarex T4E TX 68 16J + Power Kit ZDARMA
381872 518d5f34.shrink 1920 1920
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma - SvětZbraní.cz
Doprava zdarma
při objednávce nad 3 000 Kč
Platba kartou - SvětZbraní.cz
Platba kartou online
Mastercard & Visa
Doručení do druhého dne - SvětZbraní.cz
Doručení do druhého dne
při objednávce do 12:00
Soutěž o ceny za 15 000 Kč
Soutěž o ceny za 15 000 Kč
pro všechny registrované uživatele

Brokovnice Umarex T4E TX 68 16J

Brokovnice T4E TX 68 je výkonná zbraň, která střílí gumové kuličky kalibru .68. Její slitinový rám je pokryt v polymeru. Díky tomuto designu se hmotnost zbraně příznivě snižuje. Všechna technická řešení použitá při výrobě zbraní T4E od společnosti Umarex byla zvolena s ohledem na jejich odolnost, hmotnost a rychlou připravenost k použití bez zbytečného opotřebení systému zbraně.

Brokovnice T4E TX 68 používá jako pohon dvě CO2 bombičky o hmotnosti 12g, které jsou vloženy do pouzdra překrytého pažbou brokovnice. Pro natlakování zbraně stačí jednoduše narazit uzávěr v zadní části pažby. Tento systém minimalizuje opotřebení těsnění a ventilu zbraně, které nastává při nošení zbraně pod neustálým tlakem.

Zásada fungování systému CO2 je následující: Do zbraně se vloží malá bombička, která se pomocí mechanického uzavírání napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tím začne proudit plyn CO2 z lahvičky, který vytlačí střelu z hlavně ven.

Zásobník na střelivo je umístěn pod hlavní brokovnice a pojme až 16 kusů střeliva. Po natažení předpažbí se otevře otvor pro nabíjení brokovnice. Přebíjení probíhá pohybem předpažbí dozadu a dopředu, což je důvodem pro označení této brokovnice jako pumpovací. Střelivo do této zbraně najdete v kategorii "Střelivo" -> "Střelivo T4E"

Pojistka proti náhodnému výstřelu se nachází za spouští na rámu brokovnice. Tento bezpečnostní mechanismus se ovládá pomocí přepínače umístěného na pravé nebo levé straně. Pro nabíjení a přebíjení je nutné mít pojistku brokovnice odjištěnou a stisknutou spoušť. 

Brokovnice T4E TX 68 je vybavena spoušťovým mechanismem s režimem Single Action, který řídí pouze samotný výstřel. Při přebíjení brokovnice dochází automaticky k natažení bicího mechanismu.

S mířením Vám pomohou průhledová mířidla, která obsahují pevnou mušku a stavitelné hledí výškově i stranově. Na brokovnici se také nachází RIS lišty 22mm, které jsou umístěny jak shora pro montáž kolimátoru nebo optiky, tak zespod pro nožičky, svítilnu nebo jiné taktické doplňky.

Doporučujeme Vám zakoupení vhodného příslušenství pro střelbu a údržbu zbraně, které najdete níže.

 

Obsah balení:

  • Umarex T4E TX 68 16J
  • Klíč na otevření tlakového pouzdra
  • Nabíjecí skluzavka (v rukojeti)
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně
Záruka: 2 roky
Energie udávaná výrobcem: do 16 J
Systém pohonu: CO2
? Ráže: 17,3 mm / .68
Typ střeliva: RubberBall, PepperBall, MarkingBall, PolyBall, ChalkBall, PaintBall
Typ hlavně: hladká
Režim střelby: semi-auto
BlowBack: ne
Typ spouště: Single Action
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku [ks]: 16
Montážní lišta: 22 mm
Úsťová rychlost [m/s]: 105
Délka hlavně [mm]: 366
Celková délka [mm]: 896
Weight [g]: 3055
Kategorie zbraně: kat. D

Brokovnice Umarex T4E HDX 68

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od svého založení v roce 1972 se firma Umarex stal synonymem pro kvalitu a inovace v oblasti vzduchových a signálních zbraní. Již od počátku si značka vybudovala pověst vyráběním nejkvalitnějších plynových a signálních zbraní na trhu, což jí zajistilo vstup do světa zbraní jako žádný jiný.

Toto dědictví inovací pokračovalo, když zakladatelé společnosti, Wulf-Heinz Pflaumer a Franz Wonisch, měli vizi vytvářet dokonalé repliky známých zbraní. První takový model, RECK PK 800, věrně napodoboval legendární Walther PPK, který zazářil ve 18 bondovkách. Dnes má Umarex exkluzivní licenční práva k replikaci pistolí a revolverů od světoznámých značek, včetně Walther, Colt, Browning, Reck, Smith & Wesson a BERETTA.

V sortimentu vzduchových zbraní nabízí Umarex několik typů. Pro milovníky klasiky jsou tu lamačky, mezi nimiž dominují modely jako Hammerli 750 combo. Dále pružinové vzduchovky se spodním nátahem, kde kraluje model Hammerli 900 Combo. Pro ty, kdo dávají přednost modernějším technologiím, jsou zde zbraně na CO2 s populárním modelem 850 M2 a v neposlední řadě PCP zbraně.

Novinkou v portfoliu značky Umarex je nový typ vzduchových zbraní T4Ezbraně na gumové projektily pro trénink a sebeobranu.

A to ještě není vše! Umarex rozšiřuje svůj sortiment za hranice samotných zbraní. Nabízí optiku v podobě puškohledů a kolimátorů, taktické rukavice, pouta, náboje, plnění a mnoho dalšího příslušenství ke zbraním. Bez ohledu na vaše potřeby v oblasti vzduchových zbraní je Umarex tou správnou volbou, která spojuje tradici s moderní technologií.