ZÁSILKY EXPEDUJEME TAKÉ NA SLOVENSKO - EXPRES KURIER DO 24H!

Plynové pistole

V kategorii plynové pistole můžete vybírat ze třech variant ráže. Mezi nejžádanější patří ráže 9mm, dále 8mm a 6mm. Při koupi pistole bychom se měli zamyslet nad mnoha aspekty, například jak velkou zbraň si vůbec chceme pořídit. Plynovku můžeme vybírat ze třech rozměrů a to velká, střední a malá. Velké rozměry zbraně jsou vhodné pro pořádné chlapáky, kteří potřebují mít ve své mohutné dlani pořádný kvér. Střední velikost je vhodná jak pro muže, tak ženy a je nejpohodlnější, co se manipulace či samotné obsluhy týče. Malý rozměr plynové pistole je pak vhodný zejména pro drobné ženy a zároveň je nejpohodlnější pro skryté nošení. Dalším důležitým aspektem jsou materiály, které byly při výrobě zbraně použity. Pistole od firem Umarex, Walther, Browning, Beretta mají stejné materiály jako ostré verze, tudíž jsou ze všech značek nejspolehlivější a bezporuchové. Od toho se samozřejmě také odvíjí jejich pořizovací cena. Pozadu nezaostávají ani pistole od tureckého výrobce Ekol a italského Bruni. Tyto plynovky jsou velmi oblíbené a kvalitně zpracované. Známá je například replika pistole GLOCK od italského výrobce Bruni, která je vhodná pro silné může.

Plynové pistole mají režimy střelby: full-auto a semi-auto. Full-auto mají z naší nabídky tyto modely: Ekol Jackal Dual a Ekol Asi. Zbytek plynovek pak má režim semi-auto.

Náboje do pistole najdete v sekci -> náboje do plynovek. Vybírat můžete z poplašných, které nemají paralyzující účinek nebo s paralyzujícím účinkem s označením CS, CN, PV, PV-S.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 39 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.