+420 775 760 500
Zásilky expedujeme také na SLOVENSKO. We ship to all European countries.

Vzduchovka Ruger Air Scout Magnum cal.4,5mm FP

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 2.4895
5 790 Kč 4 785 Kč bez DPH
Vzduchovka Ruger Air Scout Magnum cal.4,5mm FP
Vzduchovka Ruger Air Scout Magnum cal.4,5mm FP
Doprava zdarma
Doprava zdarma - SvětZbraní.cz
Doprava zdarma
při objednávce nad 3 000 Kč
Platba kartou - SvětZbraní.cz
Platba kartou online
Mastercard & Visa
Doručení do druhého dne - SvětZbraní.cz
Doručení do druhého dne
při objednávce do 12:00
Soutěž o ceny za 15 000 Kč
Soutěž o ceny za 15 000 Kč
pro všechny registrované uživatele

Vzduchovka Ruger Air Scout Magnum cal.4,5mm FP

Plno výkonová verze dosahující rychlosti střely až 345 m/s s energií do 32J.

Princip zlamovacích vzduchovek: lomením hlavně dochází ke stlačení pružiny v pístu. Píst je následně zachycen spoušťovým mechanismem. Po stisku spouště je píst hnán vpřed. Tím dochází k vytvoření tlaku, který následně žene střelivo z hlavně ven.

Vzduchovka Ruger Air Scout Magnum dostala drážkovanou hlaveň kalibru 4,5mm o délce 495 mm, která bez problému splní požadavky na přesnou terčovou střelbu. Střelbu může příznivě ovlivnit také zakončení hlavně kompenzátorem. Díky vysokému výkonu zvládne se správným typem diabolek také lov drobné škodné.

S mířením na cíl Vám pomohou velmi dobře čitelné standarní Tru-Glo mířidla se světlovodnými prvky. Muška na ústí hlavně je pevná a hledí na opačném konci plně stavitelné výškově i stranově. Pokud by vám standardní mířidla nestačila, můžete vzudchovku osadit optikou, puškohledem do drážek 11mm, které se nachází na válci.

Spoušťový mechanismus modelu Ruger Air Scout Magnum dostatečně citlivý a navíc je chráněn automatickou pojistkou proti případnému nechtěnému výstřelu. Nachází se v zadní části válce v podobě táhla ovládaného stiskem vpřed nebo potažením vzad. Po natažení se vzduchovka automaticky aktivuje, táhlo se vysune vzad. Stiskem pojistky vpřed vzduchovku odjistíte. Pojistka můžete být potažením vzad či stiskem vpřed kdykoli znovu aktivována či deaktivována.

Celý systém vzduchovky Ruger Air Scout Magnum je zasazen do velmi dobře ergonomicky tvarované polymerové pažby. Právě správná ergonomie dovoluje střelbu ze vzduchovky jak pravákům tak levákům. Jistotu úchopu zbraně umocňuje výrazné rybinové rýhování na rukojeti a předbažbí. Na konci pažby najdete solidní gumovou botku pro tlumení zpětného rázu po výstřelu.

 

Obsah balení:

  • Ruger Air Scout Magnum
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně
Záruka: 2 roky
Energie udávaná výrobcem: do 32 J
Systém pohonu: pružina-píst
? Ráže: 4,5 mm / .177
Typ střeliva: olověné diabolo
Typ hlavně: drážkovaná
Režim střelby: semi
BlowBack: ne
Typ spouště: Single Action
Pojistka proti výstřelu: ano, automatická
Montážní lišta: 11 mm
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku [ks]: 1
Délka hlavně [mm]: 495
Celková délka [mm]: 1294
Hmotnost [g]: 4040
? Kategorie zbraně: kat. D
Plný výkon: ano
Úsťová rychlost až [m/s]: 345

Zbraně Umarex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od svého založení v roce 1972 se firma Umarex stal synonymem pro kvalitu a inovace v oblasti vzduchových a signálních zbraní. Již od počátku si značka vybudovala pověst vyráběním nejkvalitnějších plynových a signálních zbraní na trhu, což jí zajistilo vstup do světa zbraní jako žádný jiný.

Toto dědictví inovací pokračovalo, když zakladatelé společnosti, Wulf-Heinz Pflaumer a Franz Wonisch, měli vizi vytvářet dokonalé repliky známých zbraní. První takový model, RECK PK 800, věrně napodoboval legendární Walther PPK, který zazářil ve 18 bondovkách. Dnes má Umarex exkluzivní licenční práva k replikaci pistolí a revolverů od světoznámých značek, včetně Walther, Colt, Browning, Reck, Smith & Wesson a BERETTA.

V sortimentu vzduchových zbraní nabízí Umarex několik typů. Pro milovníky klasiky jsou tu lamačky, mezi nimiž dominují modely jako Hammerli 750 combo. Dále pružinové vzduchovky se spodním nátahem, kde kraluje model Hammerli 900 Combo. Pro ty, kdo dávají přednost modernějším technologiím, jsou zde zbraně na CO2 s populárním modelem 850 M2 a v neposlední řadě PCP zbraně.

Novinkou v portfoliu značky Umarex je nový typ vzduchových zbraní T4Ezbraně na gumové projektily pro trénink a sebeobranu.

A to ještě není vše! Umarex rozšiřuje svůj sortiment za hranice samotných zbraní. Nabízí optiku v podobě puškohledů a kolimátorů, taktické rukavice, pouta, náboje, plnění a mnoho dalšího příslušenství ke zbraním. Bez ohledu na vaše potřeby v oblasti vzduchových zbraní je Umarex tou správnou volbou, která spojuje tradici s moderní technologií.