+420 775 760 500
Zásilky expedujeme také na SLOVENSKO. We ship to all European countries.

Vánoční inspirace: Perfektní dárky pro milovníky zbraní a přírody

Vánoce jsou časem radosti, oslav a samozřejmě i obdarovávání. V našem e-shopu najdete široký výběr produktů, které potěší každého milovníka zbraní, outdoorových aktivit a přírody. Ať už hledáte dárek pro muže, ženy či děti, máme pro vás spoustu skvělých tipů.

Obsah článku

Tipy na dárky pro muže

Muži, kteří mají rádi adrenalin a outdoorové aktivity, jistě ocení dárky z naší široké nabídky zbraní a střeleckého vybavení. Pro vás jsme vybrali ty nejlepší produkty, které zajistí nejen zábavu, ale i bezpečnost a kvalitu

Revolver Umarex T4E HDR 68 16J

Jedná se o nejúčinnější obranný prostředek volně prodejný od 18 let a nejsilnější verzi z řady HDR s výkonem 16J. Nabízíme montáž POWER KITU, který zvyšuje výkon až na 30J, čímž revolver stává ještě účinnějším. Jeho slitinová konstrukce obalená polymerem snižuje celkovou hmotnost, což zlepšuje manipulaci. Pohonem je CO2 bombička, umístěná v rukojeti s jednoduchým mechanismem pro natlakování. Střelivo Rubber Ball se vkládá do věnečkového zásobníku s kapacitou 5 kuliček. Revolver disponuje spoušťovým mechanismem Double Action Only a pojistkou integrovanou ve spoušti. Tento robustní model budí respekt a je ideální pro osobní obranu, stejně jako pro zábavnou střelbu na plechovky. Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování, a je vítaným přírůstkem na trhu obranných prostředků.

K tomuto revolveru navíc zdarma získáte: Bombička CO2 12g Umarex 10ks – Výhodné balení v hodnotě 115 Kč

3 490 Kč

Zobrazit více

Revolver SNOWPEAK CP300 DEFENDER .50 11J

Revolver Snowpeak CP300 Defender .50 11J, od známého výrobce vzduchovek Snowpeak, rozšiřuje jejich sortiment o home defence zbraně. Tento model, srovnatelný s kvalitou Umarex HDR 50, má slitinovou konstrukci obalenou polymerem pro snížení hmotnosti. Revolver je poháněn CO2 bombičkou, která se vkládá do rukojeti a natlakuje jednoduchým stiskem uzávěru. Má kapacitu šesti Rubber Ball kuliček v samostatném věnečkovém zásobníku. Zbraň je vybavena spoušťovým mechanismem Double Action Only a pojistkou integrovanou ve spoušti. Revolver Snowpeak CP300 Defender je vhodný pro osobní obranu i zábavnou střelbu na plechovky, vyniká vysokou kvalitou zpracování a je užitečným doplňkem k domácí obraně.

2 490 Kč

Zobrazit více

Brokovnice Umarex T4E HDX 68 40J

Umarex T4E HDX 68 je inovativní brokovnice pro osobní obranu, střílející gumové kuličky .68. S lehkým slitinovým rámem obaleným polymerem nabízí odolnost při snížené hmotnosti. Poháněna 88g CO2 bombičkou, s alternativním adaptérem pro dvě 12g CO2 bombičky, má praktický pumpovací mechanismus pro 16 kuliček. Jištění za spouští, Single Action spoušť a průhledová mířidla s nastavitelným hledím zvyšují bezpečnost a přesnost. RIS lišty umožňují připojení příslušenství jako kolimátory nebo svítilny.

11 490 Kč

Zobrazit více

Tipy na dárky pro ženy

Pro ženy, které chtějí zůstat bezpečné a přitom nepřijdou na úkor stylu, jsme připravili výběr osobních obranných prostředků. Tyto produkty jsou praktické, efektivní a snadno se používají.

Obranný sprej pepřový Perfecta Stop Attack Xtreme OC JET 50ml

Tento vysoce účinný obranný sprej nabízí efektivní sebeobranu s dosahem až 5 metrů díky balistické hlavici JET. Obsahuje 15% koncentraci Oleoresin Capsicum (OC) v 50ml balení. Při stálém stlačení trysky je obsah vyprázdněn během 5 sekund. Sprej je jednorázový, nelze jej doplnit. Vyrobeno v Německu, sprej je potřeba uchovávat mimo dosah dětí a dodržovat bezpečnostní pokyny, včetně opatření první pomoci při nechtěném styku s kůží či očima.

169 Kč

Zobrazit více

Paralyzér Beast Defense Terminator

Tento výkonný 2 000 000 voltový elektrický paralyzér Beast Defense Terminator je ideálním obranným nástrojem proti zlodějům, násilníkům a divokým zvířatům. Jeho silný elektrický výboj zneškodňuje útočníka při minimálním dotyku a účinkuje i přes silnou vrstvu oděvu. Vybavený integrovaným akumulátorem, dobíjecím portem Micro USB a výkonnou LED svítilnou, je paralyzér praktickým a efektivním prostředkem k sebeobraně. Dodává se v masivním plastovém kufříku s USB kabelem a nylonovým pouzdrem na opasek. Bezpečný v použití, nezanechává fyzické ani psychické následky a neexistuje riziko zpětného výboje.

939 Kč

Zobrazit více

Tipy na dárky pro děti

Pro mladé nadšence do střelby a přírody máme připravenou speciální kolekci dětských vzduchovek. Tyto zbraně jsou bezpečné, zábavné a ideální pro výuku základů střelby a bezpečnosti.

Vzduchovka Daisy Red Ryder 1938 cal.4,5mm

Americká vzduchovka Daisy Red Ryder 1938, určená především pro mladší střelce kolem 10 let, se pyšní klasickým westernovým stylem a konstrukcí inspirovanou legendárními zbraněmi typu Winchester. Nabízí celokovovou konstrukci s dřevěnou pažbou a předpažbím. Vzduchovka využívá hladkou hlaveň pro střelivo ocelové BB kalibru 4,5mm, s velkokapacitním zásobníkem v přední části hlavně. Nabíjení vzduchovky funguje na principu Winchesteru, s jednoduchým natažením přebíjecí páky. Spoušťový systém Single Action aktivuje spoušť po natažení vzduchovky. Zbraň je vybavena manuálním jištěním a kovovými mířidly pro přesné zaměření.

1 890 Kč

Zobrazit více

Vzduchovka Browning M-Blade cal.4,5mm

Vzduchovka Browning M-Blade, s ráží 4,5 mm a úsťovou rychlostí 175 m/s, je ideální volbou pro mladé střelce díky svému elegantnímu černému designu a adaptabilitě pro pravo i levoruké uživatele. Je vybavena automatickou pojistkou, která se aktivuje po natažení, zvyšující bezpečnost při manipulaci. Mířidla Tru-Glo lze snadno sundat pro montáž kolimátoru nebo optiky. Vzduchovka má jednoranový zásobník pro olověné diabolky, lehkou plastovou pažbu a montážní lištu 11 mm pro příslušenství. S váhou 2335 g a celkovou délkou 990 mm je vzduchovka Browning M-Blade vynikající volbou pro rekreační střelbu.

3 149 Kč

Zobrazit více

Vzduchovka Umarex NGX APX cal.4,5mm

Umarex NGX APX představuje futuristickou vzduchovku s ráží 4,5 mm, která kombinuje lehkost polymerové konstrukce s odolností kovové hlavně. Tato PCP vzduchovka vyžaduje manuální tlakování předpažbím, s maximem deseti pumpami pro dosažení nejvyšší úsťové rychlosti 175 m/s na jeden výstřel. Nabízí unikátní možnost střelby jak diabolkami, tak ocelovými BB broky, přičemž zásobník pojme až 250 BB broků. Pro preciznější míření lze na 11mm lištu připevnit kolimátor nebo optiku. Vzduchovka Umarex NGX APX, známá svým precizním zpracováním, je ideální pro rekreační střelbu a nabízí vysokou kvalitu, kterou od firmy Umarex očekáváme.

1 990 Kč

Zobrazit více

Tipy na dárky – Nože

Nože jsou nejen praktické, ale mohou být i skvělým doplňkem pro každodenní nošení nebo jako součást sbírky. Vybrali jsme pro vás špičkové kusy, které spojují funkčnost s designem.

Nůž Elite Force EF 126

Elite Force EF 126 je praktický kapesní nůž s hladkou čepelí o délce 230 mm, vyrobenou z kvalitní oceli 440C, známé svou odolností a schopností udržet ostré ostří. Tento nůž se vyznačuje ostrou jehlovitou špičkou a výběžkem na boku pro snadné vyhazování čepele. Rukojeť je vyrobena z hliníku, což zajišťuje pevnost a nízkou hmotnost. Na pravé straně rukojeti je umístěna spona, která umožňuje pohodlné a bezpečné uchycení nože v kapse. Nůž Elite Force EF 126 je ideální pro každodenní nošení, nabízející spolehlivost a funkčnost.

359 Kč

Zobrazit více

Nůž Rambo First Blood part 2

Nůž Rambo First Blood part 2, inspirovaný filmem Rambo: First Blood Part II., je ikonickým sběratelským kouskem pro fanoušky. Jeho čepel je vyrobena z nerezové oceli 420, s hladkým ostřím a zubatým vrškem pro větší univerzálnost. Kovová rukojeť obalená cordura materiálem poskytuje pevný úchop a skrývá v sobě mini survival kit s vlascem, háčkem, zápalkami a náplastí. Uzávěr rukojeti obsahuje integrovaný kompas a hraněné části pro použití jako šroubovák. Součástí balení je také kvalitní kůžené pouzdro na opasek. Tento nůž je nejen esteticky atraktivní, ale i praktický v terénu.

849 Kč

Zobrazit více

Nůž Elite Force EF 174

Elite Force EF 174 je kvalitní nůž pro každodenní nošení, spojující eleganci s funkčností. Čepel nože, vyrobená z nerezové oceli 440A, nabízí ostrou špičku, vynikající ostrost, odolnost a dlouhou životnost. Rukojeť s vložkami z nerezové oceli a pokrytím z materiálu G10 má atraktivní karbonový design. Nůž lze pohodlně otevřít jednou rukou díky výběžku na čepeli a je vybaven bezpečnostním systémem Liner-Lock pro zajištění čepele. Tento nůž kombinuje praktičnost s moderním vzhledem a je ideální pro každodenní použití.

699 Kč

Zobrazit více

Tipy na kuše a luky

Pro milovníky lukostřelby a kušstřelby jsme připravili výběr kvalitních kuší a luků. Tyto produkty jsou ideální pro rekreační střelbu, lovecké výpravy nebo jen pro zábavu na zahradě.

Kuše Beast Hunter Jaguar I 175LB černá

Kuše Beast Hunter Jaguar I 175LB je ideální pro rekreační střelbu, s jednodílným lučištěm ze zapouzdřeného sklolaminátu, nabízející rychlost šípu až 67 m/s (220 FPS). Kovové a polymerové tělo kuše, spolu s užší pažbou, snižuje hmotnost na 2 585 g, což zvyšuje její manipulovatelnost. Dostřel kuše dosahuje až 40 metrů, přičemž dolet šípu je větší. Standardní mířidla a muška s hledím napomáhají při míření. Kuše také nabízí 22 mm lištu pro připevnění kolimátoru nebo puškohledu. Pro udržení výkonnosti kuše je důležité udržovat tětivy namazané a nikdy nevypouštět šíp na prázdno.

4 690 Kč

Zobrazit více

Luk Beast Hunter Protex 55lb levý černý

Kladkový luk Beast Hunter Protex, s napínací silou 55 lb a rychlostí šípu až 230 FPS, je ideální pro začátečníky v střelbě na větší vzdálenosti. Design pro pravoruké držení umožňuje natahování tětivy levou rukou a míření levým okem. Ramena luku, vyrobená ze skleněných vláken v kompozitním pouzdře, jsou doplněna kruhovými kladkami, které zvyšují rychlost a sílu šípu. Luk nabízí tři drážky na kladkách pro tětivu a praktický držák šípů. Doporučujeme používat 30" šípy z hliníku nebo karbonu (Spine 400), chránič žil předloktí pro ochranu během střelby a vypouštěč tětivy pro komfortnější střelbu.

3 150 Kč

Zobrazit více

Tipy na puškohledy

Každý lovec nebo sportovní střelec ví, jak důležitý je kvalitní puškohled. V této sekci jsme vybrali puškohledy, které nabízejí vynikající optické vlastnosti a přizpůsobení pro různé podmínky střelby.

Puškohled Valiant Lynx 3-9x40 AO SIR MilDot

Puškohled Valiant Lynx 3-9x40, z kvalitní řady Valiant, nabízí variabilní přiblížení 3x až 9x a je ideální pro střelbu na různé vzdálenosti. Konstrukce s jednodílným tubusem o průměru 25,4 mm zajišťuje odolnost, a kovový kříž typu MilDot s červeným podsvitem (regulovatelným v 11 úrovních) poskytuje výbornou viditelnost v různých světelných podmínkách. Čočky s fialovou úpravou zlepšují světelnost a ostrost obrazu a jsou chráněny krytkami Flip Open. Puškohled má otevřené komínky pro rychlé nastavení, stavitelnou paralaxu a regulaci dioptrií na okuláru. V balení najdete dvoudílnou vysokou montáž pro uchycení na 11mm lištu.

2 890 Kč

Zobrazit více

Puškohled Umarex RS 3-9x40 11mm

Puškohled Umarex RS 3-9x40 je ideální pro vzduchovky s 11mm Weaver/Picatinny šínou. Nabízí skleněnou optiku vyplněnou suchým azotem, což zajišťuje vynikající ostrost obrazu a eliminuje vnitřní zamlžení. Korekce dioptrií se snadno nastavuje pomocí přetáčecího okuláru, což umožňuje přizpůsobení podle individuálních potřeb uživatele. Kříž puškohledu lze regulovat jak horizontálně, tak vertikálně, což umožňuje precizní zaměření na cíl. Tento puškohled je praktickým doplňkem pro každého střelce, poskytující kvalitní obraz a spolehlivé zaměření.

2 490 Kč

Zobrazit více

Nevíte co vybrat? Zvolte dárkový poukaz!

Pro ty, kteří si nejsou jisti výběrem, nabízíme dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2500 Kč a 5000 Kč. Jsou to ideální dárky, které dávají příjemci možnost vybrat si přesně to, co si přeje.

Dárkový poukaz na 1 000 Kč

1 000 Kč

Dárkový poukaz na 2 500 Kč

2 500 Kč

Dárkový poukaz na 5 000 Kč

5 000 Kč

V našem e-shopu najdete široký sortiment produktů pro všechny vášnivé střelce, milovníky outdoorových aktivit a přírody. Přejeme vám krásné Vánoce a spoustu radosti z darování!

 

Diskuze